Ryjek - Zakład Przetwórstwa Mięsnego

81 501 23 60 | biuro@ryjek.pl

Ofirmie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego "RYJEK" Karwiccy Spółka Jawna to firma rodzinna funkcjonująca od 1990r. w Nasutowie k/Lublina. Działalność firmy obejmuje, ubój trzody chlewnej, bydła, rozbiór oraz produkcję wyrobów w postaci wędzonek, kiełbas i wędlin podrobowych. Zakład spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej. Ubojnia, rozbiór i przetwórnia wyposażone są w nowoczesne maszyny i linie produkcyjne pozwalające na utrzymanie wysokich standardów jakościowych.

Lata doświadczeń produkcji wyrobów w oparciu o tradycyjne receptury oraz wysoko wykwalifikowany zespół pracowników sprawiły że na Państwa stół trafiają wysokiej jakości produkty.

Firma stara się sprostać najbardziej wyrafinowanym wymaganiom klientów. Konsumenci mogą mieć pewność że dbając o renomę Firmy dołożymy wszelkich starań aby każdy wyrób spełnił Państwa oczekiwania. Zakład posiada stały nadzór Inspekcji Weterynaryjnej, ponadto wdrożył System Jakości HACCP w związku z tym wszystkie fazy produkcji są zorganizowane w sposób gwarantujący bezpieczeństwo zdrowotne i najwyższą jakość wyrobów. Podstawowym rynkiem zbytu jest rynek Polski. Dystrybucję wyrobów prowadzimy przez własną sieć sklepów firmowych i hurtownie na terenie Lubelszczyzny.

Nasze wyroby cechuje świeżość oraz doskonały smak. Atuty te pozwoliły nam zyskać zaufanie i uznanie klientów ceniących tradycyjny smak polskich wędlin.

Przedsiębiorstwo prowadzi ubój trzody i bydła oraz przetwórstwo obejmujące produkcję wędzonek i kiełbas. Produkcja prowadzona jest pod nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej. Dużą uwagę zwraca się na higienę produkcji i jakość zdrowotną wyrobów. W Firmie realizowany jest program tzw. Dobrej Praktyki Higienicznej. Ryjek gwarantuje wysoką jakość swoich wyrobów opartą w większości na własnych technologiach.

Nowoczesne linie pozwalają na utrzymanie wysokich standardów i dają gwarancję bezpiecznej dla zdrowia żywności. Modernizacja zakładu pozwoliła na zwiększenie zdolności produkcyjnej. Stosowanie tradycyjnych receptur w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami naszych pracowników pozwala produkować wyroby wolne od wszelkich szkodliwych związków chemicznych. Nad właściwym stanem higieny w procesie produkcyjnym czuwają lekarze Powiatowego Inspektoratu Weterynaryjnego. Mamy nadzieję, że nasz serwis internetowy pozwoli Państwu zapoznać się z naszą ofertą handlową i w szerokiej gamie asortymentów odnaleźć swój smak.

ŚWIEŻOŚĆ MIĘSA SMAK W WĘDLINIE FIRMA "RYJEK" Z TEGO SŁYNIE.
Zapraszamy do współpracy

Eugeniusz Woźniak

Open Source Vector Icons
Open Source Vector Icons
Open Source Vector Icons
Open Source Vector Icons
Open Source Vector Icons